از کجا بفهمیم کسی در یاهو آنلاین هست؟

برای این کار چند روش را پیشنهاد می کنم امتحان کنید:

عضی از افراد هستند که در اینترنت می باشند و آیدی یاهو آنها آنلاین است ولی وضعیت خود رو به صورت invisible در می آورند تا چراغ آنها خاموش باشد تا دوستانشون از آنلاین بودن آنها باخبر نشوند.ولی شما می تونید با استفاده از این سایت زیر مطلع شوید که دوست شما در یاهو واقعا offline است یا از قصد خود رو invisible کرده است.برای تست این کار به آدرس سایت زیر بروید و فقط آیدی شخص مورد نظر رو تایپ کنید و دکمه ذره بین را فشار دهید!

آدرس سایت >> http://www.persiangap.com

 

2-  در این ترفند قصد داریم به معرفی یک سایت بپردازیم که در کمتر جایی یافت میشود ، چرا که هنوز از ایجاد آن مدت کمی گذشته است. بدین صورت که بدون نیاز به نرم افزار خاصی و تنها با استفاده از یک عمل کوچک میتوان با وارد نمودن ID شخص مورد نظر پی به این موضوع برد که آیا او Invisible است یا خیر؟ لازم به ذکر است که این ترفند بر روی تمامی ورژنهای یاهو مسنجر جدید و قدیم قابل اجراست.
شرح مختصری از این سایت :
همان طور که می دانید Yahoo Messenger یک سرویس گفتگو میباشد که به کاربران اجازه میدهد تا به صورت Online و یا Invisible با یکدیگر Chat کنند. Kopy.ir امکانی را فراهم می کند که شما بتوانید کسانی را که در Yahoo Messenger مخفی به گفتگو می پردازند را شناسایی کنید . برای این منظور تنها کافیست مراحل زیر را انجام دهید:
1- Yahoo Id شخص مورد نظر خود را در مکان تعیین شده بدون yahoo.com@ وارد کنید . برای مثال : john_Smith
2- بر روی تصویر ذره بین کلیک کنید. بعد از چند ثانیه Kopy وضعیت Yahoo Id مورد نظر را تشخیص داده و یکی از تصاویر زیر را نمایش می دهد:
این تصویر بیانگر آن است که شخص در وضعیت Invisible می باشد.

این تصویر بیانگر آن است که شخص در وضعیت Online می باشد.

این تصویر بیانگر آن است که شخص در وضعیت Offline می باشد.

/ 5 نظر / 140 بازدید

[نیشخند]عالي

زهرا

سلام ببخشید یه سوال چه جوری باید چراغ یاهوو مسنجرمو روشن کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[سوال][سوال][سوال][سوال]

ALI

سلام دوست عزیز دستت درد نکنه ممنون[گل][ماچ]

علی

سلام مهندس ممنون ازمطالب زیباوبدردبخورتون مهندس جون من یه سوال دارم ؟ آیانرم افزاری هست که بعدنصبش مثلا یه آی دی یا آی پی روبهش بدی وبه محض اتصال به اینترنت بهت خبربده که اون شخص الان وصل شد ؟

soli

[اضطراب]