آموزش نوشتن عبارات به طور دستی در جیمیل!

 

گاهی از اوقات در برخی زبان ها و یا حتی بدون وابستگی به زبان خاص، می خواهیم که یک کاراکتر را روی ایمیل نوشته شده مان قرار دهیم اما این چنین کاراکتری را در میان دکمه های کیبرد مشاهده نمی کنیم در چنین مواقعی یا باید از خیر نوشتن چنین کاراکتری بگذریم یا از این سرویس جیمیل استفاده کنیم!
جیمیل سرویسی دارد که تمام کاربران قادرند از آن استفاده کنند با توجه به این موضوع ما به شما می آموزیم که چگونه این قابلیت را ایجاد کنید!
برای استفاده از این قابلیت وارد اکانت جیمیل خود بشوید و در مرحله بعدی وارد بخش settings شوید! در همین ابتدا در بخش general قسمت language بر روی لینک زیر Gmail display language کلیک کنید تا عکس زیر را مشاهده کنید :
برای نمایش در سایز اصلی بر روی نوشته کلیک کنید ، مشخصات تصویر هست 610 در175 پیکسل .

وقتی که این کار را کردید زبان مورد نظر خود را برای ارسال نشانه ها انتخاب کنید تا سرویس جیمیل به شما امکان نقاشی و نوشتن دستی نشانه ها متناسب با زبان و نوشتار انتخابی بدهد!
بعد از آن حتما دکمه ok را فشار دهید و وارد صفحه اصلی شوید. باید با صحنه ای مثل زیر مواجه شوید :

در بسیاری از اوقات نیاز به یک راه اندازی مجدد ایمیل خواهید داشت اگر که به طور اتوماتیک این امکان برای شما فعال شد و نیازی به بارگذاری مجدد نداشتید که چه بهتر!
برای اینکه از دست نوشته در ایمیل های خود استفاده کنید در هنگام نوشتن متن ایمیل می توانید روی آیکون مداد مذکور کلیک کرده و با باز شدن صفحه مورد نظر به نوشتن متن یا علائم مورد علاقه خود اقدام کنید.
برای نمایش در سایز اصلی بر روی نوشته کلیک کنید ، مشخصات تصویر هست 610 در503 پیکسل .بدین طریق می توانید به بهترین شکل متن مورد علاقه خود را در متن ایمیل قرار دهید.
در واقع این گونه ویژگی ها و سرویس ها به شما کمک می کند که بتوانید ایمیل خود را شخصی سازی کنید!
/ 0 نظر / 46 بازدید