ایجاد یک ایمیل موقت در یک دقیقه!

برای بسیاری از کاربران این موقعیت پیش آمده ‌که برای یک کار موقتی به وب‌سایت‌هایی مراجعه می‌کنند که از آن‌ها تقاضای ایجاد حساب کاربری می‌کنند. از آنجا‌ که وارد کردن ایمیل شخصی یا کاری در این گونه مواقع چندان موضوعیتی ندارد و بعضا منجر به فرستاده شدن ایمیل‌های غیر مرتبط می‌شود، چاره این امر، ایجاد یک ایمیل موقت است.

شاید شما نیز از آن دسته ‌کاربرانی هستید که به دلیل ‌نام‌نویسی در وب‌سایت‌های گوناگون، ایمیلتان آکنده از پیام‌هایی شده ‌که تنها مجبور به پاک کردن آن‌ها هستید.

اما یک راهکار اساسی برای این معضل این است که با استفاده از سرویس‌هایی که اقدام به ایجاد حساب کاربری ایمیل موقت می‌کنند، استفاده کنید و جعبه دریافت پیام ایمیل خود را از این ایمیل‌های به اصطلاح Spam نجات دهید:


هم‌اکنون چندین وب سایت وجود دارد که خدمات مربوط به ایجاد ایمیل موقت را ارائه می‌کند. یکی از این وب‌سایت‌ها Guerrilla Mail است که رایگان این کار را انجام می‌دهد. تولید ایمیل در این وب‌سایت کار بسیار ساده‌ای است! به محض ورود به این وب‌سایت یک آدرس ایمیل اتفاقی برای شما ایجاد می‌شود که در وسط صفحه نمایش داده می‌شود:


https://www.guerrillamail.com

برای نمایش در سایز اصلی بر روی نوشته کلیک کنید ، مشخصات تصویر هست 619 در372 پیکسل .


اگر به هر دلیل‌ ترجیح می‌دهید ‌این نام و آدرس اتفاقی را تغییر دهید، ‌روی بخش اول آدرس کلیک ‌و نام مورد نظر خود را وارد کنید و پس از آن بر ‌ دکمه Set کلیک کنید.

برای نمایش در سایز اصلی بر روی نوشته کلیک کنید ، مشخصات تصویر هست 619 در46 پیکسل .


و برای کپی کردن آدرس ایمیل برای استفاده در صفحه حساب کاربری مورد نظر بر ‌دکمه Copy to Clipboard کلیک کنید:


به این ترتیب، می‌توانید با ایجاد یک ایمیل موقت، فضای ایمیل خود را مرتب و پاکیزه نگه دارید!

tabnak

/ 4 نظر / 31 بازدید

سلام ما adsl داریم ایا اگر پدرم بخواهد از سایت هایی که بازدید کردم مثلا اگررفتم چیزی دانلود کردم بابام بره اسم سایتی که دانلود ردمو از مخابرات بگیره میدن بهش خوهش میکنم بم بگید؟

خوب است

samaneh

خداییش ازتون ممنونم خیلی کمک کردین خیلی ازاین چیزاروبلدنبودم.

samaneh

خداییش ازتون ممنونم خیلی کمک کردین خیلی ازاین چیزاروبلدنبودم.